Co se starými notami a deskami?

Co s notami a deskami, které Vám leží doma bez užitku? Nevyhazujte, recyklujte! Zájem o použité noty stále je!

Staré noty nepatří do sběru!

  • Knihy o hudbě – teoretické i beletristické

  • Notový materiál všech druhů, tvarů, barev, obsazení. Mohou to být dvoulisty, tlusté svazky, může to být více titulů svázaných dohromady, či několik složek patřících k sobě. Na základě seznamů či fotek umíme zpravidla posoudit, o co jde, je-li to kompletní a jaký to má prodejní potenciál. Většinu věcí kupujeme ihned. Pokud jde o specialitu, raritu nebo zajímavost, nabídneme i komisní prodej.

  • Gramofonové desky. Oproti CD, které je kopírovatelné, je gramofonová deska vylisovaná těžkým strojem do nezničitelné umělé hmoty. Stává se tak výsledkem, který není snadno opakovatelný. Pokud je na obale interpret známý celosvětově, je vyhráno. Pokud je na obale lidový bavič ČSSR, nutno vybírat. Vykupujeme i jinde obávanou klasickou hudbu. Vykupujeme pouze vinylové LP desky (33 otáček), okrajově singly. Nevykupujeme desky tzv. šelakové na 78 otáček.

  • Libreta, programy, plakáty, portréty, fotografie s hudební tématikou, notový papír též možno zde nabídnoutSnadno! Stačí napsat e-mail nebo zavolat. Zpravidla požádáme o seznam, poptáme se na podrobnosti, poprosíme o fotografie. Bereme to jako nezávaznou kulturní debatu. Naše důvody, proč to považujeme za prodejné, či proč to nechceme, čím je to skvost, nebo co tomu schází, Vám nezatajíme.

Kamenný antikvariát máme v Brně. Máme řadu prodejen po celé ČR, které mohou po předchozí domluvě sloužit jako sběrné místo pro Vaše noty. Jistě máte některou pobočku po ruce https://firma.kanzelsberger.cz/prodejny/. Pokud máte větší množství not nebo se jedná o noty, které vyžadují speciální zacházení, zařídíme i dopravu přímo od Vás. Peníze pak v obou případech posíláme složenkou České pošty. Je to staromódní, ale výborně osvědčené.

 

Brno

Barvič & Novotný
Česká 13
hudebniny@barvic-novotny.cz
542 215 040
facebook.com/barvicnovotny.cz/

 

České Budějovice
Dům knihy Kanzelsberger
Kanovnická 3
cbud@kanzelsberger.cz
387 201 317
facebook.com/dumknihyceskebudejovice/

 

Zpět na seznam aktualit