Křest a autogramiáda Kateřiny Dubské

13. 11. od 17:00 hod

Knihkupectví Barvič a Novotný, Česká 13

Srdečně Vás zveme na křest spojený s autogramiádou Kateřiny Dubské. Autorka představí svou novou knihu s názvem Z kopce do kopce. Pokřtí ji zoolog Mojmír Vlašín.

Kateřina Dubská vystudovala Střední knihovnickou školu a Filozofickou fakultu Univerzity Palackého v Olomouci. Věnuje se mnoha zájmům a jedním z nich je psaní knih. V roce 2013 jí vyšel první román s názvem Člověk Gabriel. Pak následovaly Dcery a Malé zázraky. Čtenářky se po přečtení jejích knih shodují, že je příběhy pohladily po duši. Jaké téma si spisovatelka vybrala pro svou novou knihu Z kopce do kopce, zjistíte z následující anotace. 

Co se stane s vaším životem, když doslova vyfuníte na kopec a potkáte HO? S nádherným výhledem, sadem (v němž zrovna se stéblem trávy v puse relaxuje srnka), soustavou polorozpadlých šop na dvoře a pálenicí ve včelíně… Je to on! Dům! Ten dům, kvůli kterému opustíte město se všemi jeho kavárnami, hospůdkami, divadly, koncertními sály a přáteli. Dům, kvůli kterému změníte úplně všechno – odložíte lodičky, pořídíte slepice a kozy, jež se chovají trochu jako potměšilí kamzíci, přežijete rozsáhlou přestavbu a nakonec zjistíte, že byste přes všechna protivenství své rozhodnutí nikdy nezměnili.

Kateřina Dubská vás vezme na výlet. A pootevře vám dveře do svého života po onom dni D, který změnil úplně všechno. Nečekejte filosofický traktát o návratu k přírodě. On totiž přerod z ženy městské v ženu na kopci je s odstupem času totiž víc série veselých historek (o přežití), než vážné čtení. A věřte, že na tomto výletě uslyšíte bzučet včely, mečet kozy, štěkat psy a pocítíte až neovladatelnou touhu vyrazit hledat svůj vlastní Kopec.

 

Zpět na seznam aktualit