Nicki Thornton - Hotel poslední naděje

Jestli vás baví záhady a tajemství, tak tuto knihu si určitě musíte přečíst. Mám rád příběhy Sherlocka Holmese a tato kniha mi ho hodně připomíná.

Jestli vás baví záhady a tajemství, tak tuto knihu si určitě musíte přečíst. Mám rád příběhy Sherlocka Holmese a tato kniha mi ho hodně připomíná. Děj knihy má spád a nutí vás pořád přemýšlet, co se vlastně stalo a kdo za tím vším stojí. Kniha vám nedovolí odejít, dokud se nepročtete ke konci. Jediné, co mě na knize trochu mrzelo bylo to, že autor přidal do děje nadpřirozená kouzla. Určitě by to šlo i bez nich.

Hlavním hrdinou knihy je kluk Seth. Jeho otec býval šéfkuchařem v hotelu Poslední naděje, který jim patřil. Sethova matka ale záhadně zmizí a otec zemře. Hotel převezme rodina Bunnova a Seth, aby zde mohl zůstat, musí dělat podřadné práce. Noví majitelé se k němu nechovají vůbec hezky. Jednou do hotelu přijedou VIP hosté a Seth mimo jiné vypomáhá v kuchyni. Připraví pro hosty dezert a jeden z hostů po dezertu zemře. Podezření padne samozřejmě na Setha. Ten musí začít sám pátrat, co se vlastně stalo. Zjistí, že hosté nejsou jen tak obyčejní, ale jsou to kouzelníci. Takže začarovat dezert mohl kdokoliv z nich. Jediným přítelem, který se mu snaží v této složité situaci pomoci je jeho kočka, která umí mluvit. Seth rozkrývá spoustu zajímavých skutečností a mimo jiné zjistí, že hotel kdysi patřil jednomu z největších zlých kouzelníků.

Odkaz na knihu ZDE.

Zpět na seznam aktualit