Bartosz Danowski a Jakub Danowski - Minecraft

Minecraft- crafting, kouzla a skvělá zábava. Kdo by neznal Minecraft. Tato hra je sice z roku 2011, ale pořád je to jedna z nejoblíbenějších her.

Kdo by neznal Minecraft. Tato hra je sice z roku 2011, ale pořád je to jedna z nejoblíbenějších her. Tuto knihu jsem si koupil hlavně kvůli tomu, abych věděl, jak se, co vyrábí. Kniha je v podstatě takový návod pro začínající hráče. Knihu si otevřu vždy, když něco nevím. Najdete zde také velký craftingový a alchymistický plakát. Jsou tu popsány vaše první dny v Minecraftu. Je tu soupis bloků, ale i mobů, na které můžete v této hře narazit.

V Minecraftu jsou tři módy, ve kterých se můžete pohybovat pomocí chatů. V creativu jsou všechny bloky a nástroje v Minecraftu a stisknutím mezerníku je umožněno létat. Tato hra je stejně jako reálný svět rozdělena na biomy např. pouště, džungle, střední podnebí ale i Antactica a Arctida. Je tu mnoho druhů zvířat, ale i příšer od nepříliš strašidelných zombie až po děsivé endermany. Jsou tu tři světy Overworld, the End a Nether. Oveworld je svět, ve kterém se hráč objeví při zapnutí hry. End je mnoho letících ploch s Endermany a drakem, kterého když zničíte, umožní vám to vrátit se zpět do hry. A nakonec Nether. Nether je v podstatě takové peklo. Jsou tu mobové, na které v ostatních světech nenarazíte. Do Netheru se dá dostat pomocí portálu z obsidiánu. Ale toto i mnoho dalších věcí se dozvíte v této příručce.

 

Odkaz na knihu ZDE.

Zpět na seznam recenzí